Müügitingimused ja privaatsuspoliitika

MÜÜGITINGIMUSED

1. Veebipoe www.vaanatallid.ee(edaspidiVeebipood) omanik on Nautilo OÜ (registrikood 11366247), asukohaga Joa tee 13, Harku vald 76903, Harjumaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Müügihinnad sisaldavad käibemaksu 20%. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kauba mõõtmetest, kaalust, ostja asukohast ning valitud kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Veebipood jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ja kaupade hindasid ühepoolselt muuta. Kui ostja edastas oma tellimuse enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis ostja jaoks kehtivad tellimuse edastamise ajal kehtinud tingimused.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

Makseviisid:

• Montonio makselahendus

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Tellitud kaubad postitab Veebipood peale lepingu jõustumist.

Kui ostja ei ole kaupade eest tasunud 2 tööpäeva jooksul, loeb Veebipood seda ostja sooviks kaupadest loobuda ning tühistab tellimuse.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul taganemisteate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse üle Eesti.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures tellimuse vormistamisel.

Kohaletoimetamise viisid:

  • DPD pakiautomaadi vahendusel või kulleriga
  • Kaubale ise järele tulles aadressile Joa tee 13, Harku vald 76903, Harjumaa. Ladu on avatud E-R kell 9-19 ja L kokkuleppel. Palume eelnevalt oma tulekust teavitada.

Kohaletoimetamise hinnad:

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-5 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Pavo söödakotid saadame pakiautomaati vaid 1 kaupa, suurema koguse tellimisel tuleb kliendil ise lattu kaubale järgi minna. Kokkuleppel on võimalik söötasid kätte saada ka Harjumaal asuvatest tallidest, nt Vääna, Kukrumäe, Rahula, Kasemäe, Niitvälja, Ohtu, Hüüru, Veskimetsa ja nende ümbrusest.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Tagastatav toode peab olema puuduseta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.

Ostjapoolsel lepingust taganemisel ja kauba tagastamisel ei kuulu tagastamisele posti- või kullerteenusetasu.

Vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 puudub taganemisõigus sellistel kaupadel:

• kui see on pärast kohaletoimetamist avatud;

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Toote tagastamiseks tuleb esitada vastav taotlus e-mailile : katrin@nautilo.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipoest müüdud toodetele kehtib võlaõigusseaduses §-s 218 lg 2 sätestatud 2-aastane pretensiooni esitamise tähtaeg. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-posti aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvatele ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-posti aadressile katrin@nautilo.ee või helistada telefonil: +372 56601 028

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Shopping Cart